İletişim
Ürünler
ferforje kamelya-1  Ferforje sektörde lider konumunda , bizi tercih ederek bunu elde edebilirsiniz. Ferforje korkuluklar güvenliğinizi sağlarken şık tasarımıyla birleştiriyor.  Dikkat çeken ferforje merdiven korkuluklar sağlam merdiven korkuluklarla gösterişi yakalamak  sizlerin elinde.  Ferforje merdiven korkulukları alanında gelişmiş teknoloji sayesinde korkulukları her ortama uygun hale getirebiliyoruz.    
ferforje kamelya-2  Demir doğrama geçmişten gelen motifler ya da günümüz tasarımlarına göre farklılaştırabilir.  Bu yönüyle mekan tasarımlarına uyum sağlar hatta tasarımın tamamen kendisini oluşturabilirler.  Belirli kalıplara sahip olan diğer ürünler ferforjenin sağladığı güvenliği, sağlamlığı karşılayabilse bile ısıtıldığı takdirde istenilen şeklin verilebildiği ferforjede yakalanan uyumu yakalamak oldukça zordur.  
ferforje kamelya-3  Ferforje de tasarım aşaması tamamlanıp en doğru malzeme seçildikten sonra, imalat aşamasında yapılacak işin büyüklüğü ve maliyet analizinin doğru yapılması önem taşır.  Demir, her ne kadar ısı altında uyumlu bir malzeme olsa da, soğuduğu zaman işlenmiş demir üzerinde değişiklik yapmak zor olur.   Bu nedenle ferforje projelerinde ölçüm işlemlerinin çok ciddi bir titizlik içerisinde yapılması gerekmektedir.  
ferforje kamelya-4  Üstelik günümüzde ferforjeler teknolojinin de gelişmesiyle birlikte fabrikalarda üretilebildiği için bulundukları mekana kolayca uyum sağlayabilecek çeşitlikte model ve motifte bulunabiliyor. Kullanacağınız ferforje askılık uygulanacağı ortamın tarzına uygun olarak yaprak motifli seçebileceğiniz gibi değişik askılık motiflerinde de imal ettirebiliyorsunuz.   
ferforje kamelya-5  Günümüzde insanların yaşam alanı olan her yerde güvenlik ve estetik açısından ferforje demire ihtiyaç duyulur. İnsanın yaşadığı her yer, her nokta aynı zamanda demirin kullanım alanları arasındadır.  Şehirleşmenin olduğu her yer aynı zamanda ferforjenin kullanım gereksinimi olan yerlerdir.  Genel bir sıralama yapmak gerekirse dış mekanlardaki  ferforje kullanım alanlarında, bahçe ve balkon korkulukları, pencere korkulukları.

Adres :Alemdağ Cad. İnkılap Mah. Site Yolu Aksanayi Sit. 2. Kısım A-Blok No: 63-34 Ümraniye - İST.

Tel :+90 (216) 634 41 05

Fax :+90 (216) 634 41 06

E-mail :info@emirdekoratif.com

Copyright Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Emir Dekoratif Demir Makina San.Tic. Ltd.Şti