Başarımız ve şirket geçmişimiz.

Siz hayal edin
Biz üretelim !

Bizi tanıyın Lütfen!

Ferforje Ürünleri seviyorsanız, tasarımlarımızdan OLUŞAN Binlerce koleksiyonu Sitemizden yada yerimize gelerek inceleyebilirsiniz.

Emir Dekoratif Demir Makine Sanayi Ticaret Limitet Şirketi Ferforje Üretimi yenilenen web sitesi ile sizlere hizmet etmektedir. Firmamız tamamı kendi tasarımları olan yeni jenerasyon tüm ürünlerini web sitemiz üzerinden görebilir, dilerseniz online olarak sipariş verebilirsiniz.

Şirketimiz; 1995 yılında ferforje ile tanışan kurucularımız 11 yıllık deneyimin ardından 2005 yılında EMİR DEKORATİF işletmesini kurmuşlardır. Emir dekoratif sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Ferforje imalatı, üretimi, tasarımı alanında sektöründe lider olmayı başarmış. Özellikle bahçe kapıları, bina giriş kapıları, balkon korkulukları, cam korkulukları, dekoratif parçalar, duvar korkulukları, merdiven korkulukları, ev ve işyeri dekarasyonu imalatında deneyimli başarılara imza atmıştır. Konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz; orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede tanınmış ve İlkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

0
Mutlu Müşteri
0
Ülke
0
Tasarım
0
Etkinlik

Nasıl Çalışıyoruz?

Hayalinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

İtediğin Tasarımı seç veya hayalini bize bildir

Sitemizde ki binlerce tasarımı inleyebilir, online sipariş verebilir, Kredi kartı ile alışveriş yapabilirsiniz. Teklif isteme modülü ile detaylı istekte bulunursunuz.

Created by potrace 1.10, written by Peter Selinger 2001-2011

Kayıt & Talep

Sitemize üye olabilir, daha hızlı iletişim kurmak isterseniz de bizi +90 216 634 41 05 arayabilirsiniz.

Created by potrace 1.10, written by Peter Selinger 2001-2011

Sonuç

Sizden gelen isteğe siparişe göre stoğumuzda mevcut ürün için aynı gün yada ertesi gün kargoya verilir. 500 ₺üzeri siparişiniz için kargo bedava. Özel tasarım için ise teklif formatımızda tasarım bitiş gününü sizle paylaşıyor olacağız.

Created by potrace 1.10, written by Peter Selinger 2001-2011

Meet our team

A peek into your company will give your financial presentation a more genuine feel. Make sure to include the thought leaders in your team

Mary Parke

CEO & Pounder

Jess Leo

Finance Manager

Peter Tucken

Accountant

Main Menu x
X